***Historik***
2012

silver till
Lag lila

Gunnar Holmgren (LB)
Lena Eklund (LB)
&
Lena Eklund (M)

guld till
Lag Grön

Rolf Hallin (med)
Martin Bejier (LB)
&
Gustav Malmborg (med)
 

brons till
Lag RÖD

Åsa Martinsson (LB)
Martin Beijer (LB)
&
Lennart Olofsson (LB)


Bäste medeltida arborstskytt: Lena Eklund
Bäste pilbågsskytt: Gunnar Holmgren


***Historik***
2011

Resultaten frå 2011 har tyvärr förkommit...Men bäste medeltida blev Rolf Hallin och i sporting Gustav Malmborg.

***Historik***
2010

silver till
Lag BLÅ

Anna Malmborg
Gustav Malmborg (med)
Ola Eklund (Sport)
&
Rolf Hallin (LB)

guld till
Lag GUL

Rolf Hallin (med)
Ebbe Johansson (med)
&
Gustav Malmborg (sport)
 

brons till
Lag GRÖN

Jenny Hallin (med)
Jan-Åke Andersson (LB)
&
Lena Eklund (med)


Bäste medeltida arborstskytt: Rolf Hallin
Bäste sportingarborstskytt: Gustav Malmborg
Bäste pilbågsskytt: Rolf Hallin


***Historik***
2009

silver till
Lag GUL

Rolf Hallin (med)
Lena Eklud (pil)
Anna Malmborg
&
Gustav Malmborg (sport)
 

guld till
Lag RÖD

Gustav Malmborg (med & Pil)
Lena Eklund (Med)
Ola Eklund
&
Chatrine Hallin (Pil)
 

brons till
Lag GRÖN

Jenny Hallin
Jan-Åke Andersson
Chatrine Hallin (sport)
&
Jonny Jonasson


Bäste medeltida arborstskytt: Rolf Hallin
Bäste sportingarborstskytt: Gustav Malmborg
Bäste pilbågsskytt: Jan-Åke Andersson


2008

silver till
Lag RÖD

Gustav Malmborg
Lena Eklud
&
Jenny Hallin (pil)
 

guld till
Lag GUL

Rolf Hallin
Jenny Hallin (Armborst)
Jan-Åke Andersson (pil)
&
Torbjörn Larm
 

brons till
Lag BLÅ

Anna Malmborg
Jan-Åke Andersson (armborst)
&
Rebecka Gannholm


Bäste arborstskytt: Gustav Malmborg
Bäste pilbågsskytt: Jan-Åke Andersson


2007

silver till
Lag BLÅ

Stefan Vramner
Lena Eklud
&
Tomas Gran
 

guld till
Lag GRÖN

Rolf Hallin
Kalle Sundback
Rebecka Gannholm
&
Lennart Olofsson
 

brons till
Lag RÖD

Gustav Malmborg
Jan-Åke Andersson
Birk Vallin
&
Natalie Vramner


Bäste arborstskytt: Rolf Hallin
Bäste pilbågsskytt: Gunnar Holmgren
Bäste Barnskytt: Einar Hoas


2006

silver till
Lag RÖD

Lena Vilde
Anna Malmborg
Fredrik
Torbjörn
&
Åsa Martinsson
 

guld till
Lag GUL

Rolf Hallin
Jonny
Felicia
Kennet Jakobsson
&
Stefan Vramner
 

brons till
Lag GRÖN

Gustav Malmborg
Kjell Ehn
Martin Eriksson
Set Melander
&
Jenny Hallin


Bäste arborstskytt: Gustav Malmborg
Bäste pilbågsskytt: Set Melander


2005

silver till
Lag GRÖN

Lena Vilde
Camia Eklöf
&
Jenny Hallin
 

guld till
Lag RÖD

Anna Malmborg
Felicia
Gustav Malmborg
&
Sofia Holmer

brons till
Lag GUL

Rolf Hallin
Åsa Martinsson
Sara Asplund
&
Linda Johansson


Bäste arborstskytt: Samuel Bejer
Bäste pilbågsskytt: Anna Malmborg


2004

silver till
Lag BLÅ

Gustav Malmborg
Lennart Olofsson
&
Jenny Hallin
 

guld till
Lag VIT

Rolf Hallin
Åsa Martinsson
&
Sofia Holmer

brons till
Lag RÖD

Lena Vilde
Kjell Ehn
Camia Eklöf
&
Chathrine Hallin


Bäste arborstskytt: Rolf Hallin
Bäste pilbågsskytt: Lennart Olofsson